/hakkimizda

Hakkımızda VE yYönetim

OMegle18 ™ dünya çapındaki yabancılarla anında bağlantı yardımcı olmaya adamıştır uzmanlardan oluşan küçük bir ekip olduğunu. Biz yeni insanlarla tanışmak hayatında ve hiçbir engel bunu yaparken engelleyebilir gereken bir zorunluluk olduğuna inanıyoruz. Biz düzenli olarak web üzerinde tarih rastgele kam platformuna kadar çoğu bizim kullanıcılara sunmak için yenilikçi özellikler entegre. Pek çok kişi aslında çalıştı ve onların sadık kullanıcılar kuralları değişiyor tutmak değildi bir site için aradılar çünkü OMegle18 bir Chatroulette alternatif site olarak 2011 yılında başlattı.

Biz bu sözü tutmuş ve internet üzerinde en çok ticareti yapılan chat siteleri biri haline katlanarak büyüdü. Chatroulette.com alternatif olarak bizim ilk başarısından sonra biz de dahil olmak üzere birçok yeni özellik eklemeye karar verdik. chat , sohbet odaları , cam4 sohbet ve eşcinsel sohbet yanı sıra rastgele sohbet için birçok özellikler eklemek. OMegle18 yenilikleri sektöründe herhangi bir web kamerası siteleri tarafından eşsiz bir teklif oluşturmak. OMegle18 ziyaret size saniyeler içinde yabancıların webcam görmek için yeteneği verir. Bizim sıkı çalışma ve adanmışlık bir gecikme olmadan web kamerası arasında geçiş yapmak için izin internet üzerinde en hızlı çevrimiçi rastgele kam sitesini getiriyor. Eğer Hindistan, Meksika, ABD ve hatta Çin'de bir kişinin web kamerasını görüntüleme isteyip, bizim platformu kadar hızlı alır gibi her zaman. Bizim asıl amacımız insanları bir araya getirmek ve bu dünyayı daha küçük bir yer haline getirmektir.

Kullanıcılar

Bizim başlatılmasından bu yana biz ilk OMegle18 başlattığı 2011. Sosyal ağlar bizim Aşağıdakilerden önemli bir parçasıdır geri mümkün hayal asla bir düzeye kullanıcı tabanı büyüdü ve biz bizim sosyal medya sayfalarında muazzam bir hayran kitlesi var Facebook , Twitter , Youtube , Google+ ve diğer birçok ağ siteleri. Kullanıcılar binlerce OMegle18 hakkında Youtube videoları yükledik ama biz hala bekliyoruz Merton ve Steve Kardynal sitemizde videoları yapmaya başlamak. Biz Chatroulette daha şimdi daha popüler olduğu için biz OMegle18 üzerinde oluşturulan videoların bazılarını görmek önce uzun olmayacak tahmin! Sitemiz de popüler teknoloji bloglarında dahil olmak üzere birçok bloglar ve haberler yer almıştır VentureBeat . İlk başlattığı OMegle18 2011 kadar uzanır. Biz Biz kendi benzersiz bir kod geliştirmek için getirdiler mevcut Chatroulette siteleri gibi size aynı sistemi getirmek istemedim 2010 yılında web sitesinde çalışmaya başladığından beri Ancak, daha da bundan daha geri dönün. Haftada 7 gün, günde 12+ çalışma saatleri, biz sonunda dünyanın en popüler rastgele kam platformu geliştirdi.

Bizim ücretsiz olarak dışarı vermek için bugün binlerce web sitesinde bizim kodu kullanabilirsiniz yöneticileri sayfasında web sitesi sahiplerine kolayca kendi web sitelerinde tüm sohbet özellikleri entegre etme fırsatı verir. Biz zor iş gurur duyuyoruz ve bizi açmıştır nerede. Şuanda sadece 500 günlük kullanıcı ile başladı ve sadece 2 kısa yıl içinde 500.000'den fazla günlük kullanıcıya kadar büyümek başardı. erken 2013 yılında, biz Chatroulette.com daha ziyaret edilen web sitesi oldu; Bizim en büyük rakibi ve rasgele kam sektörünün kurucusu. Yıllar geçtikçe, biz bu mümkün ve bugün yapılan uzman güçlü bir takım kurmak mümkün oldum, biz bir aileyiz. Bizim birleşik ekibi bize büyüme devam edecek ve sürekli en iyi iş ile kullanıcılara sunmak için izin verir.

Fikirler & Bizi Farklı Kılan OMegle18 Farklıdır

Rastgele kam sektöründe başka hiçbir web sitesi Elimizdeki özellikler sunabilir. Biz pek çok açıdan benzersiz konum ve biz yaptığımız işte en iyi olduğumuza inanıyorum. Bizi farklı kılan biz para peşinde değil olmasıdır; biz sadece bir marka, bir isim oluşturmak ve biriyle hepinize sağlamak ve dünyada sadece en iyi rastgele web kamerası sitesi istiyorum. Biz diğer rasgele chat siteleri aynı, tüm kılan havuzu üzerinden atlayarak ediyoruz. Bizim gibi benzersiz özellikleri ile kullanıcılara sunmak için çalışıyoruz cam4 sohbet birlikte gruplar birden rasgele kamlar bölümünde. Biz sorgulara hızla yanıt veren bir destek personeli var ve biz yenilikler durdurmak asla. Birlikte, bizim takım her zaman yeni fikirler ve OMegle18 artırmanın yollarını düşünüyor.

OMegle18.ORG MisyonMisyonumuz!

OMegle18 Misyonu ) Biz insanları bir araya getirmek ve rastgele kam sanayi üzerinde alarak içerir basit bir misyon var. önümüzdeki 5 yıl için hedefimiz, dünyanın en çok ziyaret edilen rastgele kam web sitesi olmaktır. Böylece, düzenli olarak bu misyon mümkün kılmak amacıyla OMegle18 yeni ülkeler ve diller eklemeye devam ediyoruz. Biz yeni yerler eklemeye devam ettikçe, sürekli ilerlemeye devam etmemizi iter kullanıcıların miktarında bir büyüme dikkat edin. Bizim kısa vadeli hedefleri çoktur ve biz her hafta gerçek oluyor birçok hedefleri var. Ertesi yıl boyunca biz kullanıcıların istedikleri zaman halindeyken yabancılarla bağlanabilmesi için bir mobil uygulama oluşturmak için planları var. Biz de ücretsiz t-shirt için Facebook sayfasında yarışmalar entegre etmeyi planlıyoruz. özellikleri ve Perks küçük eklemeler sayesinde, web sitemizi dünya çapında tanınan yapmak istiyorum.

Bizim rekabet yenerek biz zaten elde etti ve devam eden planı var başka önemli bir hedeftir. Biz zaten günlük kullanıcı sayısı, bizim ezeli rakibi, Chatroulette yendi, ama önümüzde bazı rekabet var olmaya devam etmektedir. Amacımız önümüzdeki birkaç ay içinde internet üzerinde 1 numara rastgele kamerası web sitesi olmaktır. OMegle18 anda, herkes bu tür teknolojilerin var olduğunu bilmeniz gerektiğine inanıyoruz. Marka bilinirliği çok daha önemli bizim için gerçek kar fazladır. Bu nedenle, sürekli de bir bütün olarak rastgele kam sektörünün farkındalığı marka bilincini artırmak girişimi, ama. Misyonumuz OMegle18 teşvik etmek değil, aynı zamanda rastgele kam sanayi internette önde gelen sosyal ağlardan biri yapmak için değil sadece. önümüzdeki 5 yıl için hedefimiz Facebook, Twitter ve YouTube gibi net ev isimlerinden biri olmaktır.

Devamı...